Informace o provozovateli

Internetový obchod DoplňkyProDům.cz provozuje táborská firma s dvacetiletou tradicí: Jana Janů s.r.o.

Firma datuje svůj vznik do roku 1991, kdy jako jedna z mála soukromých firem začala zajišťovat prodej Provozovna firmy Jana Janů s.r.o. v Tábořea montáž stínící techniky. Od roku 1998 jsme naše služby rozšířili mimo jiné o prodej garážových vrat Hörmann.

Ne náhodou je naše prodejna umístěna v Bílkově ulici která, ač je v centru Tábora, nabízí mnoho míst k zaparkování. Pokud si nejste jisti, že nás najdete, mohla by Vám pomoci tato orientační mapa.

S výběrem zboží Vám poradí zkušený a odborně zaškolený personál, o jehož odbornosti hovoří i osvědčení získaná přímo od výrobců. U nás jsou kromě kvalitních katalogů vystaveny i některé výrobky, které si budete moci přímo „osahat“. Již dnes se těšíme na Vaší návštěvu.

Více informací a nabídku firmy naleznete na webu www.janajanu.cz.

 

Nabízíme široký sortiment výrobků Hörmann, včetně montáže  V našem sortimentu najdete mimo jiné i žaluzie a doplňky k oknům Velux Jsme specialisté na stínící techniku. Prodáváme i montujeme např. markýzy a vnitřní i venkovní žaluzie.

 
 
 

Aktuální novinky

  • 26.09.2011 Prodáváme houpací sítě La Siesta

    První částí našeho sortimentu se staly houpací sítě La Siesta. Jedná se o kvalitní jihoamerické sítě, vyráběné převážně v Brazílii a Kolumbii. Jejich předností jsou zejména příjemné a odolné materiály (BIO bavlna, HamacTex a další) a moderní design.

Všechny novinky »

 
 
 
 
 

Kontakt


Tel.: 381 254 374

E-mail:

 
 
Garážová a průmyslová vrata, pohony, plastové clony, stínící technika - Jana Janů s.r.o. Tábor