Obchodní podmínky

Naše závazky

 • vykrytí Vaší objednávky pomocí e-shopu do max. 72 hodin
 • zboží zasíláme na dobírku pomocí přepravní služby PPL
 • ceny za dopravu dle sazby PPL min. 150.-Kč
 •  na veškeré námi dodané zboží se vztahuje záruka 24 měsíců ode dne převzetí zásilky
 • pro případné reklamace a servis nás kdykoliv kontaktujte

Vrácení nebo výměna zboží

V případě, že z jakéhokoliv duvodu nejste se zbožím spokojeni, mužete nám ho na své náklady vrátit zpět. My Vám dle Vašeho přání zboží vyměníme nebo vrátíme příslušnou částku peněz za zboží, které jste vrátili. Toto právo na odstoupení od smlouvy máte dle zákona po dobu 14 dnů od převzetí zboží. V případě, že využijete právo na vrácení zboží, musí být zboží vráceno nové, nepoužité, nepoškozené, bez známek opotřebování a v původním obalu. Podle ustanovení § 53 odst. 8 zákona č. 40/1964 Občanského zákoníku v platném znění však nemůžete odstoupit od kupní smouvy:

  1. na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s Vaším souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění
  2. na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli prodávajícího
  3. na dodávku zboží upraveného podle Vašeho přání nebo pro Vás, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení, nebo zastarání


Pro vrácení nebo výměnu zboží máte na výběr z následujících možností:

 1. doručit zboží osobně společně s paragonem na provozovnu firmy
 2. zaslat zboží poštou nebo jiným přepravcem na adresu provozovny firmy

 

Pokud využijete první možnost, pak výrobek přineste osobně společně s paragonem na adresu:

Jana Janů s.r.o.
Bílkova 468
390 02 Tábor
(otevřeno pondělí - čtvrtek 8:00 - 17:00, pátek 8:00 - 15:00)

 

Pokud využijete druhou možnost, tedy vrácení výrobku zasláním, je nutné vždy přiložit řádně vyplněný formulář (nebo reklamační list) k Vašemu vrácenému zboží - buď náš předvyplněný, nebo jakýkoli i rukou psaný dokument, který musí obsahovat:

 1. Jméno, adresu, telefonní číslo a e-mail (je-li k dispozici) zákazníka, který vrací zboží (i pro případ zpětného doručení jiného zboží v případě výměny zboží).
 2. Originál dokladu o zaplacení (paragon, faktura)
 3. Číslo účtu, kam zákazník požaduje vrátit peníze za výrobek (nebo rozdílovou částku v případě výměny zboží).
 4. Stručný, ale výstižný popis důvodů vrácení zboží.
 5. Přesný název a barvu nového produktu (dle názvu v e-shopu
 6. nebo katalogu) v případě, že se zákazník rozhodl pro výměnu.


Poznámka: Při zaslání zboží není možné uplatňovat náhradu za náklady spojené s Vaším balením a zasláním výrobku. Zboží zašlete zpět jako obyčejnou zásilku (nikoliv na dobírku) na naši adresu. Zboží zaslané prodávajícímu zpět na dobírku nebude prodávajícím převzato. Uschovejte si pečlivě poštovní podací lístek nebo jiný dokument prokazující zaslání zboží k nám (adresa viz výše). Po obdržení řádně vráceného zboží Vám bude příslušná částka předána osobně nebo zaslána na Vámi uvedený účet, a to nejpozději do 14-ti pracovních dnů od obdržení zboží. Příslušnou vrácenou částkou se rozumí částka v CZK za vrácené zboží v plné výši při zakoupení na prodejně. V případě, že vám bylo zboží zasláno, z částky za zboží bude odectena cena za přepravu, kterou nám za Vaše zboží účtovala přepravní společnost (např. při převzetí zboží jste platili 1490 Kč, dopravné nám přepravní společnost účtovala 140 Kč, bude Vám tedy vrácena částka 1350 Kč).

 
 
 

Aktuální novinky

 • 26.09.2011 Prodáváme houpací sítě La Siesta

  První částí našeho sortimentu se staly houpací sítě La Siesta. Jedná se o kvalitní jihoamerické sítě, vyráběné převážně v Brazílii a Kolumbii. Jejich předností jsou zejména příjemné a odolné materiály (BIO bavlna, HamacTex a další) a moderní design.

Všechny novinky »

 
 
 
 
 

Kontakt


Tel.: 381 254 374

E-mail:

 
 
Garážová a průmyslová vrata, pohony, plastové clony, stínící technika - Jana Janů s.r.o. Tábor